Українських миротворців у Косово визнано найкращими

Військовослужбовці українського національного контингенту багатонаціональних сил НАТО КФОР в Косово, Республіка Сербія взяли участь у спільних навчаннях із колективної безпеки. У тренуваннях також взяли участь представники національних контингентів Італії та Молдови.Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Заняття щодо дій в складі маневреного підрозділу проведено на території військової бази Ново Село із використанням вибухових речовин та засобів ініціювання.

 

 

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

 

 

“В ході навчань були відпрацьовані елементи протидії вороже налаштованим групам мітингувальників, алгоритм виявлення, знищення вибухових пристроїв та з ліквідації штучних перешкод на маршрутах висування із залученням важкої інженерної техніки”, – повідомив командир українського підрозділу майор Михайло Чаюк. 

Возможно, это изображение (3 человека и на открытом воздухе)

 

 

Як зазначив офіцер, за результатами проведення навчань, український національний контингент відзначено як найкращий щодо злагодженості та професійності дій. Окремо відзначено роботу екіпажу інженерної машини розгородження у складі молодшого сержанта Юрія Безкінського та старшого солдата Андрія Мітяєва.Слід зазначити, що особовий склад українського національного контингенту, озброєння та військова техніка перебувають в постійній бойовій готовності, повноцінно виконуючи обов’язки з підтримання миру й безпеки на Балканах.

 

Нагадуємо: