Український католицький університет створює Офіс у справах ветеранів

  Офіс у справах ветеранів та їхніх родин створює Український католицький університет (УКУ). Даний поєкт є частиною “Стратегії розвитку Українського католицького університету 2030”. Таким чином університет долучається до зцілення ранньої війни та відновлення України.

  «Нашим завданням є створення програми сприяння інтеграції ветеранів у мирне життя. Наші захисники заслуговують, щоб після повернення з фронту вони не могли просто вести повноцінне мирне життя, а й взяли на себе відповідальність за громаду, ставили суспільними провідниками», – коментує ректор УКУ Тарас Добко.

  Очолить новостворений Офіс ветеран Павло Коваль (на фото). Він розповідає, що наразі Офіс ветеранів – на етапі формування стратегії роботи на наступні 7 років: «Для початку нам важливо розпочати роботу на рівнях УКУ – створити ветеранську спільноту, де їх зрозуміють, підтримають і вони почуватимуться комфортно. Під “комфортом” я маю на увазі врахування потреб самих ветеранів. Це стосується як створення інклюзивного простору, так і доступу до різних ресурсів університету».

  Павло наголошує на важливість роботи із студентами та працівниками університету: «Після служби ветеранів повертаються в середовище, де їх будуть відочувати люди, які також не мали схожого пережитого досвіду. Через це в певних ситуаціях можна виникати непорозуміння. Тому необхідно, щоб спільнота УКУ – викладачі, студенти, працівники – були ознайомлені щодо етики спілкування з ветеранами, а також знали, як поводити себе в таких ситуаціях».

  За словами Павла Коваля, Офіс також співробітничає з громадськими та державними організаціями, благодійними фондами.

 

НАГАДУЄМО: