Український військовий, який зник 30 травня, «знайшовся»: він знаходиться в полоні у росіян

НОВА: новини ветеранів повідомляли, що 30 травня в районі півострова Чонгар на адмінкордоні з окупованим Кримом зник український військовослужбовець. За попередньою інформацією, яку опублікувала Військова служба правопорядку у Збройних силах України, “неподалік від наглядового поста були виявлені сліди боротьби з невідомими особами”, в зв’язку з чим в ЗСУ припустили, що військовослужбовець під час несення служби був «викрадений».

Відразу в соцмережах під цим повідомленням рашоботи почали вкидати інформацію, що він «наркоман і п’яничка, і десь заховався від служби і кайфує».

І ось вчора вже кремлівські ЗМІ почали поширювати два види дезінформації.

Перший варіант видають «інтернет-ресурси ОРДЛО» Вони стверджують, що Євген Добринський – пречудовий хлопець, який ніколи не вживав спиртного, проте постійно зазнавав насильства з боку своїх командирів. І саме через це український військовий перебіг на бік окупантів:

«МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ ! Нам пишут: “…В Интернете и телевиденье говорят вранье. Женя Добриньский мой друг. Служил он 13 батальоне 95 десантной бригады. Мы вместе призывались из Ровенской области, но он остался на контракт. Сегодня читал что российское ФСБ сообщило что он с наркотиками или пьяный перешел в Крым. Это ложь! Да он перешёл, но не по доброй воле и не с наркотиками пьяный. Его вынудили – командир роты Азарский и командир взвода Петров над ним постоянно издевались. Я созванивался со своими друзьями, которые остались служить в 13 бате они сказали, что в ту ночь, Женю, сильно избил на позиции пьяный командир взвода Петров за то, что Женя плохо отвечал ГЕРОЯМ СЛАВА! И понимая, что спасения нет Женя побежал в сторону Крыма. Петров приказал стрелять в него. Что бі не дать сбежать. Женю, вроде как ранили, но он ушел. Надеюсь Петров и Азарский получат по  заслугам – твари они конченые! Вот фото Жени, кодда мы начинали служить вместе. Разве этот парень сможет сам уйти к врагу?!»

У повідомленнях рашистських пропагандистів фейковий республік, інформація повністю відрізняється від повідомлень ФСБшних “російських прикордонників” та дійсності.

Участі в бойових діях Євген ще не приймав. Зазначені імена і прізвища його командирів зовсім нереальні. Справжнє прізвище його командира роти починається на “С”, а командира взводу на “Т”, і ще багато інших дрібниць.

Наступний варіант дезінформації, вже про «п’яного українського наркомана», поширюють інформджерела ФСБ РФ. На оприлюдненому відео показано, як якийсь чоловік, вдягнений у однострій, схожий на однострій ЗСУ, здається «російським окупантам» на Криму.

 

При постановці опубліковано через кілька днів після захоплення українського воїна відео, режисерами ФСБ не були враховані важливі деталі, які свідчать про його недостовірність. За головний убір форми одягу в даному підрозділі визначена панама, а не кашкет, який «режисери» нап’ялили військовослужбовцю. Також не враховано час доби і погодні умови, під час яких “здавася” український військовий, а це близько о пів на п’яту ранку.

Командування ДШВ ЗСУ на своїй сторінці у Facebook прокоментувало цю ситуацію:

 

«Готується низка матеріалів інформаційно-психологічної характеру спрямованих на дискредитацію Збройних Сил України.

Російські пропагандиські ЗМІ публікують фейкову інформацію, що нібито наш військовослужбовець був в стані алкогольного сп’яніння та під дією наркотичних речовин сам опинився на території України, тимчасово незаконно окупованій РФ. Це було прогнозовано!

Якби дана інформація відповідала дійсності, відеозвернення з відповідною експертизою були б опубліковані першого ж дня, а не через три доби. Саме такий мінімальний термін потрібен спецслужбам РФ, щоб психологічно обробити затриманого, погрожуючи розправою та іншими діями.

На відео хлопець виглядає пригніченим. Він промовляє заздалегідь підготовлений текст. Не виключено, що знаходиться під дією спецпрепаратів.

Ми робимо все, щоб швидше повернути нашого військовослужбовця старшого солдата Євгенія Добринського додому! Десант своїх не залишає!

P.S. Наголошуємо, що всі деталі та обставини зникнення військовослужбовця будуть з’ясовані правоохоронними органами під час проведення слідчих дій.» – повідомляє Командування ДШВ ЗСУ.

Сьогодні можна стверджувати, що наш захисник знаходиться в полоні. Щоб приховати сліди тортур, російським ФСБештнкам дуже потрібна версія про «побиття українського солдата його командирами». Як видно із повідомлень маріонеток ОРДЛО наш боєць гідно тримається і не видав справжніх імен командирів, що призвело до деякої «невідповідності» під час створення пропагандистських матеріалів. 

І на завершення. Захоплення солдата на підконтрольній українській армії території це серйозна НП. Невже захоплення нашого солдата не є підставою взагалі перекрити ВСІ види сполучення з окупованим Кримом взагалі до «повної нормалізації ситуації» на російсько-українському кордоні?