Командування об’єднаних сил ЗС України повідомляє про тренування підрозділів протиповітряної оборони поблизу тимчасово окупованої території Автономної Республіки  Крим. За легендою навчань, розрахунки зенітних ракетних комплексів “Бук”  відбивали авіаційний удар умовного противника.Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Першочергово підрозділ зенітно-ракетних комплексів здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району. На місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей. Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

На завершення тренування особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряним цілям, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару. Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)

 

“Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіо-локаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх в район відповідальності, – зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергій Наєв. 

 

 

 

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial