Українські солдати захопили безпілотник який належав російським спецслужбам (ФОТО)

Військовослужбовці української армії захопили російський розвідувальний безпілотний летальний апарат Zala 421-08-M, який, згідно з внутрішнім маркуванням, належав ФСБ. Інформацію про втрату російськими спецслужбами БПЛА оприлюднив журналіст  Олександр Махов у себе в Фейсбук.  

 

 

 

 

За словами журналіста, безпілотник росіяни втратили внаслідок виходу з ладу батарей живлення апарату. БПЛА впав неподалік позицій українських солдатів, які забрали його до себе. 

 

“Найцікавіше виявилося при огляді безпілотника. На пошкодженій батареї армійці знайшли голографічну бірку з написом ФСБ РФ із серійним номером. Справа в тому, що в РФ всі державні закупівлі мають бути маркованими для запобігання корупції. Тож, виходить, що цей безпілотник був куплений ФСБ і відправлений на Донбас”, – розповідає подробиці журналіст. 

 

 

 

 

Олександр Махов також наголошує, що даний інцидент – це черговий доказ участі Росії у війні на Донбасі. 

 

Zala 421-08-M – це малий безпілотний летальний апарат, який здатен заглиблюватися на кілька десятків кілометрів вглиб оборони противника. Він призначений для спостереження, наведення на ціль, коригування вогню, оцінювання завданого збитку. Ефективний в проведенні фото та відеозйомки на невеликій відстані. В червні 2014 року українські прикордонники вже збивали подібний літальний апарт поблизу російського кордону у Донецькі області. 

 

 

 

 

 

Нагадуємо: