Українська авіація вражала ворожі цілі та відбивала повітряні атаки під час навчань (ФОТО)

Увечері 23 листопада ударна та винищувальна авіація Повітряних Сил ЗС України відпрацювала нанесення повітряних ударів ?? по супротивнику на полігонах «Широкий лан» та «Києво-Олександрівський»

 

Про це повідомляють у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

 

Возможно, это изображение (1 человек, самолет и на открытом воздухе)

 

Одразу на двох полігонах, “Широкий лан” та “Києво-Олександрівський” відбулись навчання бойової авіації з нанесення повітряних ударів по наземних цілях противника. Було залучено літаки  Су-24М та Су-25, які під прикриттям винищувачів МіГ-29 та Су-27, наносили ракетно-бомбові удати по умовному ворогу. Після чого винищувачі  відпрацювали повітряні бої й завдали імітованих ударів по наземних та надводних цілях в акваторії Чорного моря.

 

Нет описания фото.

 

Крім того, чергова ланка винищувачів перехопила військово-транспортний літак Ан-26, який захопили терористи.  Винищувачі МіГ-29 змусили літак здійснити посадку на визначеному аеродромі, де підрозділ ССО відпрацював антитерористичні заходи. 

Возможно, это изображение (2 человека, летательный аппарат и на открытом воздухе)

 

Діями авіаційної компоненти керував начальник авіації Повітряних Сил – полковник Сергій Голубцов.  Після завершення льотно-тактичного навчання він доповів керівнику ІМЗ – командувачу Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанту Миколі Олещуку про успішно виконані завдання.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Діні навчання покликані опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України на сході.

 

Возможно, это изображение (фейерверк)

 

Особливу увагу приділено комплексному застосуванню високоточної зброї, безпілотних літальних апаратів, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління та іншого сучасного озброєння.

 

Возможно, это изображение (1 человек и военная форма)

 

“Ми придбали й отримали від партнерів у якості матеріально-технічної допомоги високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України. Це, зокрема, розвідувально-ударні комплекси “Байрактар та протитанкові ракетні комплекси “джавелін”. Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості,” – зазначив Головнокомандувач ЗС України. 

 

Нагадуємо: