Україна офіційно визначила 5 кроків до звільнення Донбасу

Пресслужба української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) повідомляє, що  наступні кроки для врегулювання збройного конфлікту на Донбасі уже визначені.

 

Мова йде про подальше звільнення утримуваних осіб, забезпечення повного і безумовного допуску міжнародних організацій до всіх утримуваних осіб, відкриття та належне функціонування пунктів пропуску через лінію розмежування, а також безпековий аспект – розмінування й розведення військ. Також важливою задачею, на думку відомства є продовження обговорення робочих пропозицій України щодо виконання політичних аспектів Загальних узгоджених висновків Паризького саміту від 9 грудня 2019 року.

 

“Закликаємо Російську Федерацію вжити всіх належних кроків для продовження роботи згаданих форматів задля виконання всіх рішень, прийнятих на рівні лідерів чотирьох країн, а також здійснити реальні кроки з врегулювання збройного конфлікту на основі норм і принципів міжнародного права, поваги до державного суверенітету і територіальної цілісності України” – відзначили у відомстві.

 

Нагадаємо: