Крейга Ленга Остіна у США підозрюють у подвійному вбивстві з метою пограбування літньої пари у Флориді. 23 лютого апеляційний суд  скасував екстрадицію американського військового до Сполучених Штатів, повідомив його адвокат Дмитро Моргун у коментарі Радіо  Свобода.

 

“Ми надалі надаємо правові послуги із захисту його прав і інтересів. Я впевнений, що надалі Генеральна прокуратура щось із цим буде робити. Тому захист триває… Але великий процес, велика робота по цій справі дійсно завершена частково”, – уточнив адвокат.

Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)

Він також додав, що нараз до Крейга Ленга діє лише запобіжний захист у вигляді особистого зобов’язання, який  передбачений ухвалою Вінницького міського суду. Жодних обвинувачень в Україні до нього не висунуто. Натомість США направили вже два екстрадиційні запити на його повернення до Америки. 

 

Він повідомив, що Ленг подав дві заяви на надання статусу біженця. По першій Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області відмовило, другу, за словами Моргуна, взагалі відмовилося розглядати. Захист ветерана оскаржує ці рішення – першу відмову наразі розглядає Верховний суд.

 

“По другій заяві ми виграли першу й другу інстанції і зобов’язали міграційну службу розглянути заяву щодо надання йому статусу біженця у зв’язку з подіями в Україні на сході і у зв’язку з розшуком його за нібито готування до збройного конфлікту у Венесуелі. На цю другу заяву міграційна служба подала касацію, яку суд узяв до розгляду. Зараз обидва спори тривають у Касаційному Верховному суді України”, – розповів адвокат Дмитро Моргун.


Крейг Ленг колишній американський військовий, який має досвід війни в Іраку та Афганістані. У 2015 році приєднався до добровольців “Правого сектору”. У 2016 році отримав український військовий квиток та  проходив службу у ЗСУ. 

 

У жовтні 2020 року Печерський районний суд Києва постановив екстрадувати американського військового Крейга Ленга до Сполучених Штатів. Захист оскаржив це рішення.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial