Угорщина знову допомогла Росії

  Угорщина сьогодні заблокувала виплату восьмого траншу коштів Європейського фонду миру (EPF) на зброю, призначену для України, чим знову допомогла Росії, – повідомило італійському агентству ANSA “поінформоване джерело”.

  Мова йде про зупинку траншу в 500 мільйонів євро, який він мав бути виплачений наступного понеділка.

  “Будапешт вимагав “гарантій”, що EPF зберігатиме свій “глобальнийгоризонт” у майбутньому, і не використовуватиметься для озброєння Києва”, – пише видання.

  Раніше Прем’єр Угорщини Віктор Орбан, уряд якого багато в чому фінансово залежить від допомоги ЄС, накинувся з критикою на Європейський блок. Як пише Bloomberg, у своїй промові проросійський угорський лідер звинуватив Євросоюз в економічному спаді і через його глибоку підтримку зброєю і грошима України, що вимушена оборонятися від агресії Росії.

  “Сучасна форма європейського співробітництва була обумовлена двома місіями: мир і добробут. Якщо він не може виконати дві свої початкові місії, то який сенс в ЄС?” – поцікавився Орбан.

  Угорський прем’єр пропонує ЄС негайно зняти санкції, накладені на РФ, оскільки вони, на його думку, нібито поглибили рецесію в Угорщині. Також Орбан закликав ЄС розглянути питання про припинення допомоги Україні, щоб у таки спосіб покласти край війні.. Водночас Орбан вже не приховує, що Угорщина має до України територіальні претензії, бо Україна є “економічно неіснуючою країною”.

Нагадуємо:

Сіярто підтвердив наявність в Угорщини плану окупації Закарпаття