Угорщина домовилась з Росією

  У той час, коли країни ЄС активно намагаються позбутися газової залежності від Росії, зокрема, через війну РФ проти України і пов’язані з цим санкції, Угорщина, навпаки, домовилась з Росією р збільшення постачання російського газу.

 

  Напередодні візиту Сійярто до Москви в МЗС Угорщини анонсували обговорення закупівлі Будапештом у Росії додатково 700 мільйонів кубометрів газу. Щойно Петер Сійярто прибув до Москви, то у фейсбуці написав: «Ми маємо два завдання: забезпечити природний газ для угорського народу та підкреслити, що хочемо миру якомога швидше».


  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто заявив, що Будапешт проявив зацікавленість у додатковій закупівлі російського газу і це прохання буде «негайно розглянуте».


  Угорщина неодноразово заявляла, що санкції енергетичного характеру проти РФ не повинні шкодити інтересам країни та її народу, схоже, що через це жоден пакет санкцій ЄС не передбачає ембарго на російський газ.


  Із квітня поточного року жоден політик ЄС не відвідував Кремль і очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто у цьому зв’язку – “перший голуб миру”.

 

  Всі дії та заяви Угорщини протягом першої половини 2022 року чітко вказують на те, що лідери Угорщини відверто підтримують російську агресію проти України. І з цим потрібно “щось робити”.

 

На фото: Володимир Путін та Віктор Орбан