Учасники АТО/ООС отримали ключі від 17 квартир 

 Урочиста церемонія передачі ключів від відремонтованих квартир, які призначені для учасників  АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб,  відбулась у Донецькій облдержадміністрації, повідомляється на офіційному сайті Донецької ОДА.

 

 Ремонт у квартирах, що знаходяться в містах Костянтинівка і Краматорськ, проводився коштом обласного бюджету для забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб,  які потребують покращення житлових умов.

 

 «Карантин вносить свої обмеження, тому ми не змогли запросити людей, які отримають це житло. Ми виділили 7 мільйонів гривень для ремонту 17 квартир – 10 у Краматорську та 7 у Костянтинівці – і за ці кошти зробили якісний сучасний ремонт. Тепер у квартирах є усе необхідне, зокрема і побутова техніка, лічильники для світла, води і газу, інші зручності. Міські комісії тепер мають розподілити житло відповідно до черги. Наразі найкращою оцінкою нашої роботи стануть емоції людей, які заселяться в ці квартири», – наголосив очільник області Павло Кириленко.

 

 Начальник департаменту житлово-комунального господарства  Донецької ОДА Лариса Гусева підкреслила, що ремонт 17 квартир проходив в рамках реалізації обласної програми створення соціального житла.

 

 «Ці квартири неможливо буде приватизувати, і вони будуть знаходитись у власності територіальних громад. Краматорськ і Костянтинівка стали першими містами у проєкті створення соціального житла. Цей проєкт передбачає, що після звільнення житла туди місцева влада зможе заселити тих, хто матиме потребу у покращенні умов проживання», – сказала вона.

 

 Павло Кириленко наголосив, що проєкт буде продовжуватись і у інших містах та районах області.

 

Нагадуємо: