У Запоріжжі ветеран АТО отримав житло яке непридатне для життя

60749974168cbd0e3d0bbd4059a974f1

Сергій Доля отримав кімнату у гуртожитку. Голі стіни, дірява підлога, каналізація, що не працює – лише частина проблем нової оселі воїна. Пише НОВА.НЕТ з посиланням на Аlextv.

Сергій, ветеран антитерористичної операції, кілька років стояв у черзі на житло, але зміг отримати кімнату лише за допомоги міського голови. Сильно зрадів, проте коли побачив своє нове місце проживання, не повірив очам. Навкруги бруд, розруха та антисанітарія – після смерті попереднього господаря все залишилося на своїх місцях, і тепер із купами мотлоху Сергію доведеться поратися самому. Все настільки старе, що руйнується на ходу. У цьому  приміщенні два роки, на ліжку тому помер колишній господар. Тіло пролежало тут декілька тижнів, аж поки сусіди не відчули відповідний сморід і не зламали двері. І жодної дезинфекції приміщення перед тим, як передавати його наступному власнику, не було зроблено. Не зважаючи на всі ці обставини, Сергій готовий самостійно навести лад у кімнаті, проте потребує допомоги. На один лише вивіз сміття він витратить більш ніж тисячу гривень, а ще вкрай потрібний ремонт, нехай навіть найпростіший.

6f236742664efb361f4c1208d09c1cff

Сергій все ще сподівається, що йому допоможуть облаштувати кімнату, адже за місяць збирається знову йти воювати за контрактом, захищати Батьківщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *