У центрі Маріуполя пройшов парад військової техніки

0tkxl97sfo5ux3nd

На площі Свободи в Маріуполі почався фестиваль «Вільний Маріуполь», присвячений четвертій річниці визволення міста від бойовиків, передає НОВА.НЕТ з посиланням на  MRPL.CITY.

По проспекту Миру від вулиці Леваневського до площі Свободи під звуки ансамблю барабанщиць поліції Донецької області пройшов військовий парад. Техніка прибула з боку пам’ятника «Літак» на перетин проспекту Миру і вулиці Леваневського, звідки рушила разом з пішими колонами на площу Миру.

Піші колони включали в себе бійців полку «Азов», військовослужбовців Національної гвардії, Донецького прикордонного загону, Маріупольського загону морської охорони, морської піхоти, 56-ї окремої мотопіхотної бригади, а також представників поліції і курсантів Донецького юридичного інституту.

У колоні військової техніки можна було побачити бронеавтомобілі КрАЗ «Спартан», КрАЗ «Shrek One», «Козак – 2», БТР-3, військові автомобілі HMMWV.

Колони вишикувалися на площі Свободи. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. Після чого почалося урочисте нагородження захисників Маріуполя. Багато городян, особливо діти, захотіли сфотографуватися з військовою технікою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *