Сайт «Аль-Хабур» повідомив, що зіткнення між росіянами та іранцями відбулися після того, як російський бойовий літак завдав удару по місцю знаходження бойовиків шиїтського формування «Фатімійюн» недалеко від іранської бази в пустелі Маадан. В результаті авіаудару було вбито кілька солдатів, а ще близько десятка отримали серйозні поранення.

 

 У відповідь на дії росіян, іранські сили атакували колону російських військових. Свої втрати в результаті атаки іранців російська сторона засекретила і ніяких офіційних коментарів не дає.

 

 Згідно з місцевими джерелами, в околицях міста Маадан Атік на схід від Ракка відбулися також зіткнення між підтримуваними Росією бойовиками з т.зв. «Національної оборони» і загонами іранського КВІР.

 

 Після першої атаки російські бойові літаки посилили свої повітряні удари і бомбардування в пустелі мухафази Ракка під приводом атак на бази ІГ.

 

 Пізніше російська сторона заявила, що бомбування іранців і шиїтських формувань ними було здійснено помилково. Однак іранці росіянам не вірять. Коментатори відзначають, що останнім часом конфронтація між російськими військовими і іранськими силами на території Сирії сильно загострилася.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial