На суднобудівній верфі Austal USA відбувся спуск на воду бойового корабля прибережної зони тип “Індепенденс”. Новий корабель отримав назву USS Canberra (LCS-30). Про це повідомляє компанія-виробник у своєму Twitter. 

 

 

 

Изображение

 

Спуск нового судна відбувся 2 квітня на підприємстві у місті Мобіл, штат Аабама. Це перший корабель класу  “Індепенденс” який компанія Austal спустила на воду в 2021 році. 

 

Изображение

 

USS Canberra  став 15-м кораблем класу “Індепенденс”, який буде побудований компанією Austal USA. Церемонія різання перших листів алюмінію для USS Canberra  відбулася 23 лютого 2019 року,  а закладка кіля  пройшла 11 березня 2020 року.

 

Изображение

 

Кораблі класу “Індепенденс” – це нове покоління надводних бойових кораблів для Військово-порських служб  США. Конструкція корпусу судна заснована за принципом SWATH (судно з малою площею перерізу по ватерлінії), розроблена і реалізована компанією Austal. Основою розробки послужив раніше створений компанією 127-метровий швидкісний автомобільно-пасажирський пором-тримаран “Benchijigua Express”. 

 

 

Изображение

 

Кораблі класу “Індепенденс” здатні виконувати широкий спектр бойових завдань як у відкритому морі, так і в прибережній зоні. Серед основних функцій кораблів: патрулювання, боротьба з надводними кораблями і підводними човнами супротивника, захист флоту від нападу малих надводних суден, протимінна боротьба, ведення розвідки, підтримка дій сил спеціальних операцій.

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial