У Росії сталася чергова авіакатастрофа

В ​​Удмуртії зазнав аварії вертоліт Мі-2, що належить Казанському авіапідприємству. На борту повітряного судна перебувало дві людини. Рятувальники вимушені шукати рештки вертольота та людей в 11-градусний мороз. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Центрального міжрегіонального слідчого управління на транспорті СК Росії, передає УНН.

 

“За попередньою інформацією близько 14:00 (за мск) 27 грудня вертоліт МІ-2 здійснив жорстку посадку поблизу Іжевська. Вертоліт, що належить Казанському авіапідприємству, вилетів о 12:00 (за мск) з аеродрому міста Іжевськ і здійснював обліт нафтопроводу. На борту перебувало двоє людей” – йдеться в повідомленні.Командир повітряного судна повідомив про нештатну ситуацію безпосередньо перед втратою зв’язку. 

 

Як повідомляє ТАСС з посиланням на джерела, пілот і пасажир отримали травми.До місця аварії попрямували вертоліт Мі-8, безпілотники і наземна група. Всього в операції задіяні 60 осіб і більше 20 одиниць техніки, з’ясовуються всі обставини події.

 

“Пілот і пасажир отримали серйозні травми, але по рації змогли повідомити, що вони залишилися в живих. Тільки вони не здатні назвати своє точне місце розташування. Їх шукають, але поки виявити не можуть”, – йдеться в повідомленні ЗМІ.Нагадуємо: