У Рівному збудують модульне містечко для ветеранів, які проходять реабілітацію

Рівненська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна рада та компанія “Нова пошта” підписали меморандум щодо будівництва модульного котеджного містечка для поранених військових.

Про це йдеться в повідомленні Рівненської обласної державної адміністрації, передає PRAGMATIKA.MEDIA.

Кожен будинок розрахований на двох людей, які житимуть там під час лікування або реабілітації в госпіталі. Він матиме автономні системи опалення, сучасне планування і оздоблення. У ньому передбачена кухня з холодильником, вітальня з телевізором, набором м’яких меблів, окремі дві спальні кімнати, ванна кімната.

У проєктуванні та облаштуванні будинків будуть враховані всі потреби людей з інвалідністю. Зокрема: дверні прорізи, пандуси, сходинки, поручні, туалети та інші елементи приміщення забезпечать легку маневреність для людей на кріслах колісних; системи безпеки (пожежна та газова сигналізації, сигнали евакуації) матимуть візуальні сигнали або вібраційні оповіщення, доступні для сприйняття людьми з порушеннями слуху; санітарне приміщення обладнають аварійною сигналізацією та системою оповіщення з врахуванням потреб осіб з порушеннями зору та слуху.

У межах співпраці Нова пошта закупить та доставить 10 таких модульних житлових будинків.