У Рівненському районі представили книгу, присвячену Авдіївці

42990410_2285843948305035_8324244393196257280_n

7 жовтня, в Дубно (Рівненський район) презентували книгу про Авдіївці – «Авдіївка. Шлях до перемоги ».

Нагадаємо, що раніше, після презентації в Авдіївці і в Запоріжжі, збірник представили в Києві.

Ініціаторами створення книги є представники авдіївського благодійного фонду «Зорі надії». Вони ж презентували небайдужим читачам книгу в Дубно.

Доброволець Віталій Кудін поділився з земляками емоціями від роботи над книгою. Одна з її авторів, координатор проекту – Аліна Косівська (воювала на Донбасі, а зараз є головою БФ «Зорі надії») повідомила технічні деталі і цікаві історії, які виникали під час написання документального збірника.

Серед гостей заходу були добровольці, волонтери, письменники і поети. Останні поділилися своїми емоціями і віршами на підтримку українських воїнів.

Почесним гостем заходу став член Національної спілки письменників України Микола Пшеничний – саме він редагував і готував до друку книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги ».

Волонтери Фонду вручили директору районної бібліотеки, де проходила презентація, подарунковий примірник збірника. Під час заходу було продано 13 книг і зібрано 430 гривень завдяки сувенірів. Ці кошти, так само як інші, зібрані, завдяки цьому проекту, підуть на покупку безпилотника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *