У РФ не можуть визначитися в яких кордонах визнавати сепаратистські угруповання на Донбасі

З самого ранку у російських політиків лунають різні точки зору щодо визнання “кордонів” т.з. “ЛНР” та “ДНР”. Спочатку глава комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонід Калашніков заявив, що планується визнання кордонів терористичних угрупувань по межах Донецької та Луганської областей України.“У цій угоді не уточнюється, але я думаю, що мається на увазі державність, яка була затверджена на старому і єдиному “референдумі”, який був проведений в інших межах, ніж ті, які зараз займає “ДНР”, – заявив російський політик.
Втім його слова дуже швидко спростувала перший заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Світлана Журова: “У тих межах, що зараз, звісно. Ніхто не збирається йти далі. Ми у документах жодних інших кордонів не визначали”. Своє чергою речниця російського МЗС заявила, що рішення про визначення конкретних кордонів “ЛНР” та “ДНР” для РФ може відбутися лише після ратифікації угод з терористичними угрупованнями. 
“Давайте все ж дамо сьогодні нашим законодавцям зіграти свою роль і дамо правовому процесу відбутися”, – сказала вона в ефірі однієї з пропагандистських програм. 

 

 

Нагадуємо: