У районі проведення операції Об’єднаних сил відбулося інструкторсько-методичне заняття з тактичної підготовки за спеціальною тематикою, участь у якому взяли українські розвідники.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

“Під час протистояння з підступним ворогом, який ігнорує будь-які правила та постійно здійснює провокації-теракти, а за фактом – холоднокровні сплановані убивства, єдиний спосіб уникнути втрат серед особового складу – це добре володіти обстановкою і мати повну інформацію щодо поточних та майбутніх дій противника”, – зазначають у прес-центрі.

На початку заняття спеціалісти з різних напрямків розповіли учасникам, як організовувати взаємодію підрозділів та використовувати різні технічні засоби вітчизняного й закордонного виробництва, які перебувають на озброєнні ОС.

Після цього отриману інформацію військові змогли застосувати на практиці.

“За сценарієм занять, після виснажливої смуги перешкод із підвищеним фізичним та психологічним навантаженням розвідувальна група рухається територією, підконтрольною ворогові”, – розповідають у прес-центрі штабу.

Далі розвідники для отримання необхідних даних отримали наказ захопити військовий всюдихід з офіцерами ворога на борту.

Наприкінці заняття на допомогу військовим, яких оточили сили противника, прибувають гелікоптери Мі-8. Частина з них провели евакуацію бійців, інші – забезпечили вогневу підтримку та прикрили відхід.

Після завершення тренувань відбулося нагородження військових, які відзначилися під час виконання бойових завдань.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Монетизація пільг на особистий рахунок, допомога районних центрів та різниця в виплатах пільг взимку
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial