У Раді Безпеки ООН трохи поговорили про агресію росії проти України

   Наближається перша річниця від початку агресії рфії проти України, а кінця бойових дій (які планували завершити максимум до середини літа 2022 року – прим. ред.) зовсім не видно. Про це заявила заступник генерального секретаря ООН з політичних питань Розмарі Дікарло під час засідання Ради безпеки ООН.

  Але всі війни закінчуються, і ця теж. Україна, Росія та Світ не можуть дозволити цій війні продовжуватися далі. Генеральний секретар готовий допомогти сторонам покласти край цьому безглуздому, невиправданому конфлікту на основі Статуту ООН та міжнародного права”, – сказала Дикарло. За словами заступника керівника ООН: “Поки не видно кінця бойових дій… Превалює логіка військової поведінки, і можливостей для діалогу поки що дуже мало, якщо вони взагалі є”.


  “Україна перетворилася на ЧВК НАТО”. – заявиви Небензя. путінська маріонетка в ООН додала, що завершення «спецоперації» можливе лише тоді, коли “від Києва не надходитиме загроза для росії, а також коли в Україні закінчиться дискримінація російськомовного населення”.

  Постпред Росії в ООН Нпебензя заявив, що “Україна перетворилася на ПВК НАТО”. Він також сказав, що кремль відкидає запропоновані Києвом мирні ініціативи, але при цьому для Росії життєво необхідні переговори. От тільки Україна має визнати себе переможеною.


  Небензя додав, що росія готова до досягнення своєї мети як шляхом переговорів, так і військовим шляхом.

 

  Постпред України при ООН Сергій Кислиця прокоментував це порівнявши росію з водоростями. “Демагогія подібна до водоростей і може створювати середовище для ще більшої демагогії. Росія – це водорості Ради безпеки ООН”, – сказав він.

 

  Постпред Китаю при ООН Лю Цзеї заявив на засіданні Генасамблеї, що постачання зброї в Україну лише посилить конфлікт і може призвести до ще більшої конфронтації. Подібні заяви чітко вказують на чиєму боці у війні росії проти України  реально знаходиться керівництво КНР.

ВІДЕО:

 

НАГАДУЄМО:

У білгородській області самодемілітаризувався танк