У Прип’яті відбулися масштабні навчання підрозділів МВС (ФОТО)

У Прип’яті, що знаходиться у зоні відчуження внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, відбулись тактико-спеціальні тренування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України. Навчання були організовані для відпрацювання дій при виникненні кризової ситуації та ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

 

Про це повідомляє прес-служба МВС України та Національної гвардії. 

 

 

 

Гвардійці, поліцейські та рятувальники відпрацювали злагодженість дій під час виконання завдань з оборони населеного пункту, тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідацію їх наслідків.

 

 

 

 

За задумом, населений пункт «Прип’ять» знаходиться на лінії зіткнення з противником. Підрозділи Національної гвардії спільно з НПУ та ДСНС виконали бойові завдання щодо оборони міста.

 

 

 

З метою забезпечення безпеки громадян, недопущення диверсій та переходу міста під контроль противника, контролю переміщення транспортних засобів та громадян – підрозділами Національної поліції були проведені заходи з блокування населеного пункту шляхом виставлення мобільних блок-постів.

 

 

 

 

Після проведення повітряної розвідки та знищення групами снайперів найбільш важливих цілей противника військовослужбовці окремого загону спеціального призначення Нацгвардії приступили до звільнення будівлі від противника та знищили диверсійно-розвідувальну групу.

 

 

 

На тренуваннях були присутні керівники МВС, МОУ, НГУ, ДСНС, Нацполіції, посли іноземних держав та представники країн-партнерів.

 

 

 

“Навчання вкотре підтвердили злагодженість і взаємодію працівників системи МВС, включаючи специфіку роботи кожного підрозділу в найскладніших ситуаціях для подолання різного роду небезпек”, – наголосив Денис Монастирський.

 

 

 

 

Завершальним етапом навчань було надання першої медичної допомоги, евакуація поранених та очищення населеного пункту від мінно-вибухових пристроїв і ліквідація наслідків бойових дій. 

Нагадуємо: