У Полтаві ветеранів та їхні родини навчають керувати дронами

Збирати та пілотувати дрони навчають на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Начальний курс організували у межах проєкту “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей”. Про це повідомляє Суспільне.

“Цей проєкт розрахований на ветеранів і ветеранок, членів їхніх родин, членів родин військовослужбовців, членів родин померлих і загиблих захисників і безвісти зниклих. Але якщо говорити про курси, то у нас є певна кількість людей, які не належать до ветеранського середовища – цивільні, ВПО, наприклад”, — розповіла керівниця проєкту Лілія Матвійчук.

Керувати дронами навчають з нуля, говорить інструктор Юрій Матвієнко. Курс триватиме місяць. Заняття проводять двічі на тиждень на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Навчають учасників курсу безкоштовно. Нині в групі 18 слухачів. У межах проєкту розробили 11 освітніх програм.

Як розповіла керівниця проєкту, нині триває набір до наступної групи на цей курс. Зареєструватися можна через фейсбук-сторінку проєкту, телефоном або особисто в університеті. Навчання розпочнуть у травні.