У Польщі показали будівництво стіни на кордоні з Білоруссю (ФОТО)

У Підляському воєводстві Польщі продовжується зведення паркану на спільному з Білоруссю кордоні. Поточний стан робіт було продемонстровано під час спільної прес-конференції прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, заступника голови міністерства внутрішніх справ Мацея Вансіка та головнокомандувача прикордонними військами генерал-майора Томаша Прага.

 
 

На початку січня 2022 року прикордонна служба Польщі підписала три контракти на будівництво паркану на польсько-білоруському кордоні. За задумом польської влади східний кордон Європейського Союзу має  охороняти 186-кілометрова стіна заввишки 5,5 метра. Верхню частину огорожі обмотають засобами електричного контролю, щоб неможливо було перейти на інший бік. Також будуть встановлені сучасні технологічні рішення, у тому числі датчики руху по всій межі та камери для швидшого електронного контролю. 

“Я тут, щоб ще раз сказати, що польський кордон є священним. Той, хто не може захистити свій кордон, водночас наражає себе на велику небезпеку – його не поважають інші та він показує свою слабкість”, – сказав прем’єр-міністр Матеуш Моравецький під час огляду стіни.

Возможно, это изображение (природа, дерево, дорога и снег)

 

 

Нагадуємо: