У нас багато запитань щодо початку цієї війни – генерал Сергій Кривонос

  Відставний генерал Сергій Григорович Кривонос дав інтерв’ю Роксані Руно. Генерал розповів про початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, озвучив деякі запитання, які цікавлять не тільки військових, а й більшість українців.

 

  “У нас багато запитань щодо початку цієї війни. Чому ворог дійшов до Херсона? Як це їм вдалося, якщо там розгалужена система каналів, яка фактично унеможливлюють рух важкої техніки противника? Чому мости не були підірвані? Двох генералів за це розжалували до полковників, але відповіді на поставлені запитання це точно не дає”, – говорить генерал Кривонос.


  “Ті перемоги, яких ми сьогодні досягаємо, у багатьох випадках можна було не допустити. Рік, що передував повномасштабному наступу російських військ багато було озвучено розумних підказок керівництву країні: що і як потрібно зробити військовим, що мають зробити цивільні адміністрації. І не тільки я про це говорив… Але нічого не було зроблено”, – розповідає Сергій Григорович .


  “Напередодні війни влада Чернігова ігнорувала питання створення сил Територіальної Оборони в місті і області. До чого це призвело?… І, навіть, коли вже російські війська наблизилися до Чернігова, були випадки, коли бажаючим стати на захист України відмовляли через відсутність у них медичної довідки, чи довідки про несудимість. І це в той час, коли вже бої йшли майже на околицях міста… Питання не в тому звідки ті люди, а в тому хто і як їх скеровує.


  Інша проблема – це неконтрольована роздача зброї “всім бажаючим” у Києві. Це призвело до того, що величезна кількість зброї потрапила до рук неперевірених, не підготовлених і, у деяких випадках, досить сумнівних людей”, – говорить генерал.


  “А зараз в Офісі Президента шукають того, хто ж підсунув президенту Зеленському отой закон “Про супротив”. Цей закон не працює! І війна це продемонструвала. А головна причина в тому, що ті люди, які займалися “цими питатннями”, виявилися звичайними непрофесіоналами”, – вважає Кривонос.

 

Повністю переглянути інтерв’ю генерала Сергія Кривоноса ви зможете, перейшовши за посиланням: