У Міноборони збираються виплатити заборгованість військовим

  Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр визнала, що Міноборони все ж таки заборгувала військовим 1,465 млрд гривень заробітної плати. Міноборони виплатить цю суму військовим обов’язково після того, як депутати ВР проголосують рішення про внесення змін до бюджету на 2021 рік. Про це інформує Міністерство оборони України на своєму сайті.

 

  Ганна Маляр також повідомила: «Міноборони деякий час тому заявляло про те, що кошти, необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запровадженої 29 липня 2020 Постановою Кабінету Міністрів України № 741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством, не були враховані під час прийняття Державного бюджету на 2021-й рік».

 

  До Верховної Ради вже подано невідкладний Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Цим законопроєктом передбачені видатки, зокрема, і на покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України.

 

  Але тиждень тому, під час “Години запитань до уряду” у ВР, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що в нього немає інформації стосовно заборгованості, і заборгованостей по обов’язкових виплатах перед військовими взагалі “немає і бути не може”, бо в бюджеті заплановано достатньо коштів на утримання Збройних сил України,  повідомляло Укрінформ.

 

Нагадуємо: