У Міноборони РФ проговорились про втрати особового складу

  Міноборони Росії випадково оприлюднили дані про загиблих в Україні. Потім зрозумівши, що бовкнули зайвого, негайно видалили інформацію. Але в Новини Збройних Сил залишились скріни

 

  На закритому засіданні в Міноборони РФії назвали цифри: загиблих – 13 414, та “зниклих безвісти” – близько 7000. Разом виходить близько 21000, що майже повністю збігається з даними Генштабу ЗСУ на 21.04.2022.

 

  Схоже, що коли вони оприлюднять дані по “втраченій” військовій техніці, та інші – дані теж не будуть суттєво відрізнятися від українських.

 

  На гвардійському ракетному крейсері “Москва” офіційно загиблими вважають 116 осіб, “зниклими безвісти” ще понад 100 осіб. Куди поділись ще близько 300 осіб команди флагмана Чорноморського флоту Міноборони РФії не повідомило.


  І останні дані про втрати рашистів. Південносахалінська 39-а окрема мотострілецька бригада втратила одразу цілий батальйон лише через кілька днів після того, як перетнула кордон України. Із 300 окупантів вижили лише близько 60, та й ті раптом “зникли безвісти”. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк у Facebook. За його словами, у цьому підрозділі вже немає офіцерів, тому взяти командування над окупантами, що ще залишилися живими, довелося сержанту Олексію Бурику.

  У решті підрозділів 39 омсбр ситуація не набагато краща. Повністю знищено артилерійську батарею з 2С5 “Гіацинт-С” та реактивну артилерійську батарею з БМ-21 “Град”. Командир батареї Микола Нікітін важко поранений, повідомив Цимбалюк.