У рамках реалізації першої частини проєкту з моніторингу стану дотримання прав військовослужбовців Збройних Сил України відбувся круглий стіл з обговорення актуального стану справ та досягнутих результатів. Про це повідомили на офіційному Інтернет-порталі ЗСУ.

 

Проект відбувся під егідою Женевського центру демократичного контролю за збройними силами (DCAF) та за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України.

 

У заході, який проводив керівник громадської організації “Ліга офіцерів” Володимир Лукічов, взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України.

 

Під час круглого столу були розглянуті питання, пов’язані з дотриманням прав та реалізацію норм права щодо призовників, а також пропозиції щодо шляхів встановлення належних умов несення служби. За оцінкою Володимира Лукічова, з урахуванням результатів нещодавнього дослідження, суттєвих порушень прав військовослужбовців не виявлено. Особливо, якщо порівнювати з попередніми періодами, протягом яких відбувались подібні заходи.

 

Подібні позитивні трансформації є результатом відкритості та одним із прикладів ефективної взаємодії між Збройними Силами України й громадянським суспільством, яка орієнтована на збільшення привабливості та покращення умов проходження строкової служби у ЗС України. Захід було присвячено виключно строковикам, тож дотримання прав військовослужбовця за контрактом в його рамках не обговорювалося.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial