У Миколаєві військовослужбовців запасу, учасників АТО та членів їх сімей запрошують пройти курс професійної перепідготовки

41867122_1857133934374858_71992976254959616_n

Проект «Україна — Норвегія» в Миколаєві оголошує набір учасників на весняний семестр (лютий-травень 2019 р.).
Учасники проекту мають змогу пройти курс професійної перепідготовки на базі ЧНУ ім. П.Могили за спеціальністю «Бізнес планування та організація підприємницької діяльності». В рамках курсу будуть викладатися:
— Створення бізнес-ідей;
— Бізнес планування;
— Правові основи започаткування та ведення малого бізнесу в Україні;
— Ведення обліку у сфері малого бізнесу (управлінський та бухгалтерський);
— Інформаційні технології у сфері підприємництва (програма 1С);
— Основи менеджменту та маркетингу.

В рамках проекту залучаються як викладачі ЧНУ ім.П.Могили (професори, доктори наук, успішні підприємці-практики), так і відомі українські та міжнародні (Норвегія) спікери.

Окрім професійної перепідготовки участь в проекті передбачає проходження соціально-психологічної адаптації, участь у психологічних та бізнес тренінгах (формування упевненості у собі, навичок цілепокладання та перспективного планування, тайм-менеджменту, пошуку бізнес-партнерів та інвесторів, самопрезентації, ділової комунікації, управлінської компетентності тощо).

Результатом проходження курсів буде створення конкурентного бізнес-плану, котрий може брати участь у конкурсах на фінансування власного малого бізнесу від Миколаївської обласної адміністрації та/або Фонду зайнятості населення. Учасникам, що успішно пройдуть курс перепідготовки видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та міжнародний диплом від університету NORD (Норвегія).

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО. ПРОЕКТ ФІНАНСУЄТЬСЯ КОШТОМ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ КОРОЛІВСТВА НОРВЕГІЯ.
До участі в проекті запрошуються військовослужбовці ЗСУ, що плануються на звільнення, військовослужбовці запасу, учасники АТО та ООС, члени їх сімей, звільнені співробітники МВС, НГУ, ДПСУ та члени їх сімей.
Навчання буде проводитися 5 днів на тиждень (понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця у вечірній час (з 17.30 до 20.15), в суботу з 9.00 до 13.30.

Правовий, психологічний супровід та загальна організація проекту забезпечується благодійною організацією «Конверсія військових кадрів».

Посилання на проект в Фейсбуке – Проект Україна Норвегія в Миколаєві https://www.facebook.com/groups/542120519296606/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *