У Львові віддадуть 40 тисяч за найкращий мурал про військових

Всеукраїнський відкритий конкурс на найкращі ескізи для муралів по вулиці Захисників України оголосили у Львові. Проєкт відповідного рішення невдовзі буде винесено на розгляд Львівської міської ради. Про це повідомляє “Армія-Inform”.

 

За задумом на цій вулиці буде створено open-air мистецьку галерею, що привертатиме увагу до тематики захисту України та надасть художникам можливості для творчого втілення своїх емоцій та бачення на тему захисників Вітчизни. Галерея нараховуватиме вісім муралів (стінописів) на тему захисників України, які можуть бути як незалежними один від одного, так і об’єднаними в одну сюжетну лінію. Змінюватимуться малюнки муралу не рідше, ніж раз на два роки.

 

Заплановано, що ескізи муралу обиратимуться на конкурсі, який має на меті вшанування постатей захисників України. До нього допустять тільки авторські роботи. Але ескізи, які суперечать загальноприйнятим гуманістичним цінностям, будь-яким чином ображають чи принижують честь та гідність українського народу або пропагують сепаратизм, розглядатися не будуть. Переможцям конкурсу ескізів виплатять премії: за перше місце – 40 тисяч гривень, за друге та за третє місця відповідно 25 та 20 000 гривень.

 

Нагадаємо: