У Львові відбувся благодійний захід “Дякую Тобі, Захиснику!”

  Днями у Львові відбувся благодійний захід «Дякую Тобі, Захиснику!» для учасників бойових дій, які отримали поранення. Захисники мали можливість зіграти у великий теніс, баскетбол, постріляти з луку, позмагатися між собою у різних видах спорту. Також відбувся матч із міні-футболу команди ФК «Покрова» із військових з ампутаціями кінцівок, отриманих внаслідок воєнних дій.

  Захід було проведено на базі Львівського національний університет імені Івана Франка, який співпрацює з Мінветранів у напрямку переходу ветеранів від військової служби до цивільного життя через профадаптацію та розвиток ветеранського бізнесу. Про це інформує пресцентр ЛНУ ім.Я.Франка.

   Позитивну атмосферу для військових створювали місцеві виконавці та камерний оркестр ЛНУ. При цьому під час проведення спортивної події відбувався збір на прилад нічного бачення для штурмового взводу 3 ОШБр. У результаті вдалось зібрати необхідну суму, а саме 135.000 грн.

  Спортивне дійство організував Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ ім. Івана Франка у партнерстві з Відділом Міністерства у справах ветеранів України у Львівській області, ГО «Академія соціально-економічних ініціатив», ГС «Консорціум ветеранських організацій сходу», ГО «Ветеран Медіа», компаніями «La П’єц», «Пронто Піца», «Kvadrat Sushi&Pizza» та «Зелений двір».

НАГАДУЄМО:

Триває реалізація експериментального проєкту з впровадження інституту помічника ветерана