08 вересня 2020 року в Києві розпочався цикл тренінгів для представників регіональних підрозділів Мінветеранів, працівників соціальної сфери та медичних закладів. Заняття відбуваються у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Соціальна та психологічна реабілітації населення, що постраждало внаслідок конфлікту».

Повідомлення про початок тренінгів розміщено на сайті Міністерства ветеранів.

Участь у відкритті серії тренінгів взяв заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

– Обмін інформацією про проблеми наших ветеранів дозволить покращити якість надання послуг. Зараз ми говоримо про ветеранів, але в подальшому це може поширитись на всіх, хто постраждав від війни, – сказав Ігор Безкаравйний.

Реалізація проекту надасть Мінветеранів інструменти для розбудови національної системи реабілітації населення, яке постраждало від війни на сході країни, зокрема, ветеранів.

Під час сьогоднішнього тренінгу його учасники ознайомляться з зарубіжними та вітчизняними практиками роботи з постраждалими внаслідок конфліктів (з фокусом на особливостях роботи з ветеранами АТО/ООС), розглянуть окремі складні ситуації з практики та поділяться власним досвідом.

Проект ОБСЄ в Україні «Соціальна та психологічна реабілітації населення, що постраждало внаслідок конфлікту» розпочався у січні поточного року. У рамках проекту передбачається навчальний візит групи українських посадовців та фахівців до Ізраїлю, розробка інформаційного онлайн-довідника з наявної допомоги населенню, що постраждало внаслідок конфлікту та серія тренінгів для персоналу.

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial