Почалося завершальне засідання суду у справі анархіста Болєнкова. На засідання вже прибула колонна патріотичних активістів. 

 

У метро на патріотичних активістів напали представники анархістських угруповань. Про це пише Євген Карась у своєму Телеграм-каналі. “Втрати є з обох сторін” – заявив чоловік.Відео бійки ви можете подивитися на нашому Телеграм-каналі.

 

Як повідомлялось, співробітники Національної поліції і Служби безпеки України обшукали квартиру білоруського активіста Олексія Боленкова в Києві 21 квітня і попередили його про примусове видворення з території України.

 

Адвокати Боленкова оскаржили в суді рішення СБУ про депортацію. Однак, Шевченківський районний суд Києва 22 червня відмовив у задоволенні скарги. Сьогодні Шостий апеляційний адміністративний суд переглядає рішення Шевченківського районного суду міста Києва стосовно Боленкова.

 

Боленков – білоруський та український активіст, народився у місті Жлобин у Білорусі. Хлопець заснував ліворадикальне угрупування “Революційна дія”, яке серед іншого здійснило напад на ветерана АТО Дмитра Вербича. Серед іншого Болєнкова, за нашими даними, звинувачують у підпалі вежі мобільного зв’язку під Києвом на “підтримку курдів”. 

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial