У Києві працює центр послуг для учасників бойових дій на Донбасі

699988-0

У Києві з 1 листопада 2018 року працює центр адміністративних послуг для ветеранів бойових дій на Донбасі, зокрема тут надають психологічну та соціальну підтримку, готують до адаптації в мирному житті військових і їх родини.

За словами адміністративного директора Veteran Hub Артема Денисова, в центрі представлені близько 8 громадських організацій, які готові допомогти учасникам бойових дій отримати необхідні послуги в одному місці і в різних сферах.

«Це юридичні послуги, послуги з працевлаштування, психо-соціальні послуги, медіація конфліктів, терапія – досить широкий спектр. Але разом з цим хочеться ще більше », – говорить він.

Денисов розповідає, що кожному відвідувачу по центру проводять невелику екскурсію, цікавляться, які послуги ветерану необхідні, а якщо кілька – тоді цю людину супроводжує кейс-менеджер. Цей співробітник центру координує, куди направити відвідувача за отриманням необхідних послуг від фахівців.

З клієнтами хаба працюють в зоні ко-воркинг. Далі йде зона для переговорів, де резиденти центру адмінпослуг – громадські організації або первинні консультанти можуть проводити зустрічі і переговори з ветеранами бойових дій. Всі ці послуги безкоштовні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *