З’явилась можливість отримувати психологічну допомогу онлайн під час карантину

Психолог-консультант в руслі позитивної психотерапії учасник АТО Андрій Пелепець пропонує свої послуги  у проведенні психологічної допомоги учасникам бойових дій. 

 

“Психологічний супровід є обов’язковим етапом повернення воїна до мирного середовища, – зазначає Андрій Пелепець. – З війни люди приходять іншими, з новими звичками і правилами поведінки” 

 

За словами психолога, так звані “правила бою” були вкрай необхідні для виживання у зоні АТО/ООС, але вдома вони можуть здаватися дивними для інших, і врешті решт створювати проблеми в сім’ї, на службі, роботі та в  іншому соціальному середовищі. 

 

“Проте, ветерани – не хворі. Вони просто звикли адекватно і “симетрично” реагувати на неадекватні бойові стимули, знаходячись в умовах постійної загрози для свого життя та здоров’я. Отже, головним і кінцевим завданням психолога у такій ситуації є розкриття величезного потенціалу захисника Батьківщини та допомога у переформатуванні ним свого бойового досвіду”, – наголошує  Андрій Пелепець. 

 

 

 

 

Учасники бойових дій на Донбасі мають змогу отримати наступні послуги: 



1) можливість психологічного самодослідження шляхом on-line тестування за умов повної конфіденційності та добровільності. Результат можна отримати відразу після завершення комплексу тестів автоматично;



2) можливість психологічної самоосвіти. Матеріали, що стосуються бойової психічної травматизації, подано переважно у вигляді мультимедійних презентацій та відео;



3) можливість психологічної самодопомоги. Прості та ефективні методики, які може освоїти кожен, спрямовані на відновлення рівноваги. Тренувати та розвивати можна не тільки тіло, але й емоції та комунікативні здібності, ділові та творчі якості, духовні потреби та сенси;



4) можливість отримати кваліфіковану on-line підтримку від психолога-консультанта зі збереженням повної конфіденційності або навіть анонімно.



Психолог-консультант в руслі позитивної психотерапії: Пелепець Андрій Володимирович, тел.: 099-41-36-418 (viber, telegram)

 

Нагадуємо: