У Харкові стався черговий приклад свідомої дискредитації представника ветеранського руху. В соціальній мережі Фейсбук була опублікована інформація проти добровольця батальйону “Харків-1” Юрія Корсунова, у якій стверджується, що він, нібито, не брав участь у відсічі збройної агресії Росії. 

 

  На сьогодні Юрій Корсунов є депутатом Харківської міської ради від опозиційної до діючої влади політичної сили – партії “Європейська Солідарність”. Ветеранська спільнота міста знає його як одного з засновників ГО “Спілка ветеранів АТО” та активного громадського діяча, який опікується питаннями територіальної оборони. Тому цілком очевидно, що публікація та її автор мають цілеспрямоване політичне замовлення, остаточною метою якого є дискредитація не лише Юрія Корсунова, але й усього ветеранського руху міста.

 

  Після появи наклепу, на підтримку  добровольця  виступили його побратими. Так, колишній командир батальйону “Харків-1” Андрій Янголенко розповідає, що Юрій Корсунов навесні 2014 року одним із перших вступив до лав підрозділу. 

 

  “Він прийшов, закінчив підготовку і влився до нас в батальйон. Виїжджав безпосередньо на лінію зіткнення до міст Слов’янськ, Новоайдар та інших у Луганській та Донецькій областях. Виконував він свої задачі добре. На нього можна було покластися, довірити реалізацію складних завдань і я був впевнений, що він їх виконає. Я вважаю, що він дійсно гідний статусу учасника бойових дій, як і весь особовий склад підрозділу”, – наголошує Андрій Янголенко. 

 

  Він також додає, що у 2014 році не завжди вдавалося оформити документально безпосередню участь добровольців у бойових діях через бюрократичні складнощі. Водночас інші побратими Юрія Корсунова підтверджують інформацію про його участь у бойових діях проти російського агресора. Зокрема, колишній начальник штабу батальйону Анатолій Козловський характеризує Корсунова як мотивованого  патріотичного бійця. 

 

  Судячи з усього, ми стали свідками чергової провокації проти ветеранів. Заангажовані політичні сили, які готові використовувати усі брудні схеми для досягнення своєї мети, ладні підігравати навіть російській пропаганді поливаючи брудом тих, хто власною хоробрістю у буремні роки війни захистив їх від агресора.

 

  І зараз, коли ворог знову збирає важку бронетехніку поблизу українського кордону, єдність та готовність до збройної відсічі дуже важлива.

 

 

 

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial