У Харкові третій рік не можуть ввести в дію новий реабілітаційний корпус для ветеранів війни

  Ветерани російсько-української війни заслуговують на найкраще лікування та реабілітацію, які можуть бути надані. Вони постійно звертаються до Громадської організації “Спілка ветеранів АТО” з проханням забезпечення їм можливості отримання повноцінної реабілітації та лікування на Слобожанщині.

  В Харкові після завершення перебудови та обладнання в 2021 році нового корпусу лікування та реабілітації для ветеранів війни у КП Харківської обласної Ради “Обласний госпіталь ветеранів війни” (КНП ХОР “ОГВВ”), його не поспішають вводити в експлуатацію, навіть, в 2024 році. Цей корпус має весь необхідний інвентар для забезпечення реабілітації та лікування ветеранів, проте, за тривалий період часу він лишається невикористаним.

  ГО “Спілка ветеранів АТО” звернулася із запитом до начальника Харківської обласної військової адміністрації, Олега Синєгубова. Ветеранів цікавить з яких причин протягом трьох років не вводиться в експлуатацію новий реабілітаційний корпус КНП ХОР “ОГВВ” і вже закуплене та підготовлене обладнання для лікування й реабілітації ветеранів весь цей час не використовувалося і коли воно буде введено в експлуатацію?

  ГО “Спілка ветеранів АТО” закликає ХОВА та місцеву владу негайно вжити заходів для негайного введення корпусу для лікування і реабілітації ветеранів війни в експлуатацію та забезпечення надання ветеранам необхідної медичної допомоги.

  Невикористання нового корпусу є неприпустимим, вважають ветерани війни, особливо з урахуванням зростаючої потреби у медичній допомозі серед ветеранської спільноти: поранених, інвалідів та ампутантів. Ветерани наголошують, що місцева влада просто не звертає на них увагу.


НАГАДУЄМО: