02 жовтня 2019р. у Харкові під наметом “Все для Перемоги” біля ХОДА представники ХО ГО «Спілки ветеранів АТО» разом з представниками різних громадських організацій та партій провели мітинг «Ні капітуляції!».

Нагадаємо, що 01 жовтня 2019р., Володимир Зеленський повідомив, що Україна підписала так звану ”формулу Штайнмаєра”. Це обурило більшість патріотичних та націоналістичних спільнот, зокрема вчора ними був проведений мітинг та переданий лист з вимогами до СБУ.

“Формула Штайнмаєра” є ніщо інше, як капітуляція України, як мапа до капітуляції України, здача національних інтересів України .

Терористичні ДНР/ЛНР стануть частиною України.

Вибори у ДНР/ЛНР відбудуться під «наглядом» ОБСЄ.

Закон «про особиливий статус» буде розроблений у Верховній Раді.

Ми проти таких домовленостей.

Домовленості мають бути на українській стороні, ми не маємо відводити війська, а навпаки, маємо повністю звільнити наші території.

На сьогодні ми бачимо чіткий курс до впровадження так званого миру під впливом Московії, легалізації московської агресії, міжнародного гібридного путінського тероризму разом з його бандитськими ватажками.

Це є сама справжня капітуляція з подальшим захопленням та продажом наших земель транснаціональним корпораціям в тому числі і московським .

Тому гуртуймось, єднаймось, забуваєм про всі чвари, готуймось до жорсткої боротьби .

Україна в небезпеці .

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Водій відмовив у безкоштовному перевезенні учаснику бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами