У Івано-Франківську урочисто відкрили стіну пам’яті полеглим воїнам 

  При храмі Різдва Христового Православної Церкви України, відкрили стіну пам’яті полеглим українським Воїнам з Івано-Франківської міської територіальної громади, які віддали своє життя за волю й незалежність України.

  Про це інформує “Галка” з посиланням на Архієпархію УГКЦ.

  Вшановували загиблих воїнів духовенство Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, представники влади, військовослужбовці, родичі Героїв України, вірні та небайдужі жителі міста.

   В храмі Різдва Христового відбувся молебень та заупокійний молебень. Після заупокійного моління до всіх присутніх звернувся Митрополит Володимир Війтишин: “Їм маємо віддати велику честь і пошану, а також любов, бо вони стали, щоб захистити нашу вільну й незалежну Україну. Допомагаймо їм всім, чим можемо! А ми, духовні люди, завжди пам’ятаймо за наших Воїнів, щоб Він їх благословив”.

  Раніше у храмі Різдва Христового була парафія московського патріархату. Частина прихожан та священослужителів з храму на Довженка ще в липні 2022 перейшли до ПЦУ та створили парафію Різдва Христового, а 28 березня 2023 року в храмі провели першу службу української церкви.

НАГАДУЄМО: