У Харкові пройшов мирний мітинг проти знесення намету волонтерів для збору допомоги армії

У центрі Харкова на майдані Свободи громадськи об’єднання учасників АТО, волонтери та небайдужі жителя міста провели мирний мітинг за збереження намету на площі , в якому збирають допомогу українським військовим.

На мітингу було щонайменше 500 людей, які несли прапор по вул.Сумській довжина якого сягає 100 метрів.

Активісти пройшли ходою до майдану Конституціїї зі словами “Харків- це Україна! Донбас – це Україна! Крим -це Україна!”.

Нагадаємо, міський голова міста Харкова Геннадій Кернес заявив, що хоче прибрати з майдану Свободу в центрі міста намет волонтерів та повернути одному з проспектів ім’я маршала СРСР Георгія Жукова. Через декілька днів петиція, яка була опублікована на сайті міськради про повернення проспекту назву імені Жукова набрала необхідну для розгляду кількість підписів.

“На эту палатку на площади Свободы смотреть действительно уже невозможно. Грязная, с какими-то фрагментами снарядов, уже тоже взрывалась не один раз. Лично я за то, чтобы его убрать”, – заявив мер міста.

12 травня якийсь громадянин приліпив на намет припис Департаменту територіального контролю Харківської міськради з вимогою демонтувати намет до 14 травня, після чого втік. Згідно з цим розпорядженням, протягом трьох днів від 11 травня волонтери повинні прибрати намет, так як він знаходиться на землі комунальної власності без дозвільних документів.

list_n

Намет навпроти обласної адміністрації стоїть від 2014 року і став одним з найвідоміших в місті волонтерських пунктів допомоги передової АТО / ООС, місцем збору проукраїнських активістів.

Тансляція мітингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *