У Дніпрі вже близько 400 учасників АТО / ООС отримали безкоштовне протезування зубів

stomatolognews21

Дніпро став одним з перших міст України, де з ініціативи мера Бориса Філатова з 2016 року проводять безкоштовне високотехнологічне зубопротезування учасникам АТО і Операції об’єднаних сил (ООС). За цей час стоматологічну допомогу, зокрема протезування зубів з використанням імплантів, отримали близько 400 військових. Цього року програмою будуть охоплені майже 180 осіб.

Передає НОВА.НЕТ з посиланням на Gorsovet.

«Коли починали роботу, мало хто з ветеранів АТО знав, що можна безкоштовно зробити протезування зубів. Наприклад, в 2016 році цим скористалися 86 бійців. Поступово інформація поширювалася. Уже в 2017 році такий вид стоматологічної допомоги отримали 120 осіб, в 2018-м – 190. В даний час в черзі перебувають близько 500 осіб даної категорії, з них майже 180 отримають допомогу в цьому році. На це в міському бюджеті передбачено 2 млн грн », – розповів під час прес-конференції 12 лютого головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я населення Дніпровського міської ради Олександр Новіков.

Представник департаменту також зазначив: всю вичерпну інформацію про надання стоматологічної допомоги учасникам бойових дій, зокрема щодо безоплатного зубопротезування, можна отримати в центрах первинної медико-санітарної допомоги або в стоматологічних поліклініках. У цих медзакладах відпрацьований маршрут пацієнта, є закріплений за учасниками бойових дій фахівець.

В цьому році в січні в стоматологічній поліклініці № 1 м.Дніпра було протезированного 17 ветеранів бойових дій на сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *