У місті Дніпро провели акцію на підтримку родин військовополонених

  У місті Дніпро півтори сотні людей вийшли з плакатами з закликами повернути рідних з російського полону.  Учасники акції з плакатами й прапорами вишикувалися вздовж проспекту Слобожанський на лівому березі міста. Цього разу акція була мовчазна і відбувалася без ходи. Усі емоції та заклики рідні розмістили на плакатах, які тримали в руках, інформує кореспондентка Суспільного.

  “На акцію підтримки зібралися усі родичі військовополонених. Це не лише рідні військових Маріупольського гарнізону, а й з острова Зміїний, Бахмутського напрямку. У цьому унікальність нашої дніпровської групи — ми підтримуємо усіх полонених. З кожним разом нас стає все більше: починали ми десь з 60 людей, нині десь 120”, — розповіла співорганізаторка акції Наталія Коломенська.

  У 25-річної Дар`ї у російському полоні перебуває брат. Жінка розповіла: чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення мобілізувався до Збройних сил України. Служив розвідником на Донецькому напрямку, там і потрапив у полон.

  “Вже 22 місяці він у полоні. Інформації мінімум. Знаємо, що він у місцях позбавлення волі. Коли відбувається обмін полоненими, то тоді від побратимів дізнаємося крихти інформації. Знаємо, що не доїдають, що їх там катують… Знаємо, що вони там в інформаційній бульбашці, їм нічого не відомо про їхніх рідних”, — говорить Дар`я.

У 25-річної Дар`ї у російському полоні перебуває брат. Фото: Суспільне Дніпро

  “Наразі наші хлопці перебувають в полоні, ми боремся до останнього, поки не буде кожного звільнено. Рік тому ми побачили відеозвернення від мого брата, отримали лист. Він писав, що усі хлопці тримаються, хочуть додому й вірять, що всі вони будуть скоро вдома”, — сказала сестра військовополоненого Оксана Шрамко.

Сестра військовополоненого Оксана Шрамко. Фото: Суспільне Дніпро.

 За даними спеціальної комісії при Міністерстві реінтеграції, в російському полоні перебуває 3,5 тисячі військових.

НАГАДУЄМО: