У білорусі знову продовжили термін військових навчань

  Заступник міністра оборони Білорусі Андрій Жук стверджує, що регіональне угруповання військ з Росії за підсумками бойового згладжування готове до нібито «захисту союзної держави». Про це повідомляє з посиланням на міністерство оборони республіки.

  Андрій Жук нагадав, що з кінця жовтня 2022 року на території Білорусі проводиться підготовка та злагодження спільного регіонального угруповання військ. Цього року її особливістю стало те, що військовослужбовці обох країн займалися за єдиними програмами із залученням єдиних інструкторів як з боку Росії, так і Білорусі.

  За його словами, надалі підготовка регіонального угруповання удосконалюватиметься на рівні міжвидових підрозділів. Наприклад, на території Білорусі розпочинається спільне льотне тактичне вчення, а далі будуть організовані спільні штабні тренування.

  «Одним із етапів нашої підготовки буде спільні військові навчання, які відбудеться наприкінці року, «Щит Союзу – 2023», – додав заступник міністра.

  А сьогодні росія та білорусь заявили, що вони продовжують “перманентні навчання” до 16 січня 2023 року. Про це повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

  Пресслужба ГУР та Генштабу ЗСУ у своїх повідомленнях заявляють, що можливість нападу на Україну з території білорусі зараз мінімальна, але ЗСу готуються дати відсіч у разі нової спроби агресії.

А російські соцмережі радіють з того, що російські війська змогли вчора і сьогодні прорватися до Соледару. 

 

НАГАДУЄМО:

Україна отримає зброю, яку не вдалося отримати 2022 року, – Кулеба