У Білорусі відновлено смертну кару за акти міжнародного тероризму. Відповідний закон опубліковано на національному правовому інтернет-порталі.


  Під “актами міжнародного тероризму” білоруські законотворці пропонують розуміти:

  • замах або підготовка замаху на представника іноземної держави чи міжнародної організації;
  • теж саме скоєне організованою групою, або із застосуванням об’єктів атомної енергії, використанням радіоактивних речовин, сильнодіючих, токсичних хімічних чи біологічних речовин або пов’язаних із вбивством людини;
  • замах, підготовка замаху або вбивство державних чи громадських діячів РБ, скоєних у зв’язку з їхньою державною чи громадською діяльністю.

 

  Палата представників проголосувала за відповідні поправки до законопроєкту Парламент білорусі схвалив смертну кару за «замах на тероризм» ще 27 квітня. Внесення таких поправок пов’язували з діяльністю «рейкових партизан» у Білорусі.

 

  Враховуючи “демократичність” самопроголошеного президента, терористом можуть визнати будь-кого. І якщо до цього в РБ політичні опоненти Лукашенка, які не встигли втекти за кордон, просто “зникали”, то тепер їх будуть знищувати у повній відповідності із “буквою закону”.

 

Білорусь — єдина країна Європи, де застосовують смертну кару. До смертної кари можуть засудити й тих людей, які виступали проти війни в України та режиму Лукашенка. Від початку активної фази війни Росії проти України у Білорусі посилили контроль за власними громадянами.

 

  Але самопроголошений президент Лукашенко (на фото), підписуючи даний закон, мабуть, не розглянув той варіант, що норми цього закону можна в повній мірі використані і проти нього самого – у його випадку і вигадувати нічого не потрібно.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial