На 230-му загальновійськовому полігоні пройшло тактичне навчання з бойовою стрільбою реактивного артилерійського дивізіону 841-ї гвардійської групою артилерії 11-ї гвардійської окремої механізованої бригади Білорусі. Про це повідомляє прес-служба Міноборони Республіки Білорусь.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

Особливістю тактичного навчання стало доукомплектування дивізіону резервістами. Як розповів начальник штабу, перший заступник командира реактивного артилерійського дивізіону 841-ї гвардійської групи артилерії гвардії майор Олександр Тратінко, запасники успішно виконали всі завдання. Також в ході підготовки до тактичного навчання були зняті з тривалого зберігання зразки військової техніки.

 

 

Підготовка військовозобов’язаних до виконання завдань зайняла трохи більше тижня. За цей час з ними була проведена одиночна підготовка, а також етапи злагодження розрахунків і підрозділів.

 

Читайте також:

 

У США ведеться розробка вантажних систем для АН-178

 

 

Підсумковою оцінкою боєготовності підрозділу стало тактичне навчання з бойовою стрільбою. В рамках навчання відпрацьовувалися питання підготовки до ведення бойових дій реактивним артилерійським дивізіоном. 

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial