У 2018 році в ЗСУ відремонтували понад 4,2 тисячі одиниць озброєння і військової техніки, – Міноборони

censor_news_big3

У 2018 році силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів ВС України відремонтовано понад 4200 одиниць озброєння і військової техніки (ОВТ).
Про це під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський, пише НОВА.НЕТ з посиланням на Урядовий портал.

“У 2018 року відремонтовано силами і засобами ремонтно-відновлювальних органів Збройних Сил понад 4200 одиниць озброєння і військової техніки. На підприємствах оборонно-промислового комплексу України відремонтовано та поставлено більше 500 одиниць ОВТ ракетно-артилерійського озброєння, бронетанкового озброєння, автомобільної техніки, авіаційної та інженерної техніки, техніки зв’язку і тилу “, – розповів заступник міністра оборони.

За державним оборонним замовленням до військових частин поставлено понад 1 500 одиниць нового та модернізованого озброєння та військової техніки, близько 800 одиниць стрілецької зброї, понад 500 од. засобів розвідки та спостереження, а також поставлено ракети та боєприпаси.

На озброєння (постачання) Збройних Сил України прийнято 12 одиниць зразків ОВТ, зараховано до складу ВМС України 4 малі броньовані артилерійські катери (проект 58155) та допущено до експлуатації 18 одиниць зразків ОВТ.

Окрім цього, в рамках надання технічної допомоги від країн-партнерів, до військових частин Збройних Сил України у 2018 році поставлено деякі види ОВТ. Зокрема, у рамках міжнародної допомоги у військовій сфері Сполученими Штатами Америки передано до ВМС України два патрульні катери типу “Island”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *