Триває будівництво Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації

  Триває будівництво сучасного реабілітаційного закладу, спроектованого за світовими стандартами, у н.п.Бородянка. Після введення в експлуатацію він надаватиме комплекс послуг із психосоціального відновлення не лише ветеранам та їхнім сім’ям, а й постраждалому внаслідок російської агресії цивільному населенню. Про це інформує Мінветеранів.

  В реабілітаційному закладі діятиме також науково-практичний центр психічного здоров’я. У команді закладу працюватимуть українські фахівці, але планують запрошувати і міжнародних експертів для навчання психологів.

  Наразі на завершальній стадії фасадні роботи та елементи внутрішнього оздоблення, прокладаються належні комунікації тощо

   13 листопада будівництво відвідала очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна.  “Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації – це пілотний проєкт Мінветеранів, він стане одним із елементів загальнонаціональної інфраструктури нової державної ветеранської політики. Після перемоги України у війні ми матимемо значну кількість ветеранів та членів їхніх сімей, якими держава має опікуватися – забезпечувати належний соціальний захист, медичну та психологічну підтримку”, – зазначила пані міністерка.

НАГАДУЄМО: