«Одне з основних завдань нашої держави на сьогодні – це автоматизація всіх послуг, які є в державі. Зробити їх максимально зручними і простими для звичайних громадян. Мінветеранів сьогодні веде декілька таких проєкти. Це вже відомий Єдиний Державний Реєстр ветеранів війни, інформаційно-аналітична система обліку для адміністрування потреб та   система інформаційних сервісів «е-Ветеран», –  розповів заступник міністра у справах ветеранів  з  питань  цифрового розвитку, цифрових трансформацій  і цифровізації  Володимир Левчук під час презентації системи інформаційних сервісів «е-Ветеран», інформує mva.gov.ua.

 

  Він також пояснив, що створюючи систему, намагалися максимально зручно для ветеранів та членів їхніх сімей зібрати в одному місці за принципом єдиного вікна всю інформацію яка може бути корисною для ветеранської спільноти

 

  Наразі  розроблено модуль майбутньої інформаційно-довідкової системи, де  можна  сортувати, вибирати та систематизувати всю інформацію, яка  корисна ветерану. Надалі ми плануємо  її доповнювати,  зокрема буде запущена функція  подання заявки онлайн на послугу.

 

  «Наша  перспективна мета –  створення системи, через яку ветеран зможе самостійно обрати  і забронювати собі путівку на лікування, послуги з психологічної реабілітації,  двома кліками мишки або в мобільному телефоні. Наступним етапом буде автоматизовано публікацію відгуків від ветеранів та створення рейтингу самих закладів за принципом Booking», – пояснив Володимир Левчук.

 

  Заступник міністра також додав, що одним з наступних етапів стане  створення електронного посвідчення ветерана.

 

  Наразі Мінветеранів працює над одним із найактуальніших питань –  створенням пільгового електронного квитка. Передбачається, що,  використовуючи QR-код із електронного посвідчення ветерана , кожен захисник зможе реалізувати свій статус ветерана на безоплатний проїзд в транспортних засобах.

 

Посилання на «е-Ветеран» https://sis.mva.gov.ua/

 Відгуки та пропозиції  щодо удосконалення  сервісу чекаємо на електронну адресу e-veteran@mva.gov.ua

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial