Сингапурська компанія ST Engineering Marine розробила та представила проект вертольотоносця (універсального десантного корабля) Endurance 170. Про це повідомляє Jane`s.

Проект корабля Endurance 170 призначений для розміщення морського десанту, засобів доставки, а також гелікоптерів чи літаків короткого зльоту та посадки на своїй палубі.

Оглядачі звернули увагу, що Endurance 170 є продовженням розвитку проекту універсального десантного корабля Endurance 160 представленому у 2014 році.

Короткі технічні характеристики проекту Endurance 170:

Водотоннажність: 19 000 тонн

Довжина: 170 метрів

Ширина: 30,8 метри

Осадка: 6,6 метри

Максимальна швидкість: 20 вузлів

Дальність плавання: 7000 миль при швидкості 15 вузлів

На виставці Singapore Airshow 2020 представник компанії розказав, що проект розроблений в рамках потенційного іноземного замовника, якого не називають.

Він також додав, що не варто прив’язувати Endurance 170 до сингапурської програми JMSS (Joint Multi Mission Ship), яка покликана замінити чотири кораблі класу Endurance наявні на озброєнні універсальні десантні кораблі ВМС Сингапуру.

Раніше стало відомо, що Сингапур збирається придбати багатоцільові літаки 5-го покоління з коротким зльотом та вертикальною посадкою F-35B.

Оскільки вертольотоносці можуть використовуватися у якості легких авіаносців, то розглядається варіант, що найближчим часом за програмою JMSS, Сингапур стане ще однією країною з авіанесучим флотом.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial