В Південній півкулі це літо видалось не просто жарким, а надзвичайно спекотним. В Індії в квітні мав розпочатися сезон дощів, але аномальна спека триває і досі. Температура повітря на 5-7 градусів перевищила середньорічну норму. Північна Індія переживає потужну теплову хвилю, за якої у багатьох регіонах температура подолала позначку 45 градусів за Цельсієм. Червоний рівень небезпеки оголошений у ряді районів північно-західного штату Раджастхан, де в окрузі Дхолпура температура піднялася до 48,5 градуса. 

 

 

  Така сама проблема спостерігається в сусідньому Пакистані, де стовпчик термометра останніми днями досяг відмітки в 50 градусів. Врожай буквально «горить».

  Уряд Індії запровадив заборону експорту продовольства з країни. Уряд Пакистану, схоже, незабаром теж прийме подібне рішення.


  Зважаючи на проблему з вивезенням зерна з України через блокування Москвою українських портів на Чорному морі, на світовому продовольчому ринку назріває «ідеальний шторм». Схоже, що незабаром у Світі голодуватимуть десятки, якщо не сотні мільйонів людей.

 

  Передбачувано, що рятуючись від голоду хвилі мігрантів попрямують в напрямку “забезпечених”, як їм здається, країн.  Але діставшись місця призначення вони раптом виявлять, що і там їжу дістати досить проблематично. В цій ситуації можна прогнозувати появу хвилі екстремізму, яка може дуже швидко перерости в справжнє “цунамі”.

 

  Кремль такий розвиток подій дуже влаштовує. Вирішення проблем, пов’язаних із світовою продовольчою кризою, відверне увагу Світу від військової агресії РФ проти України і дасть час і можливість ЗС РФ трохи перепочити та підготуватися до чергового наступу.

 

Зубік Рузана, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” 

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial